روش های ارسال

پست پیشتاز :

مشتری گرامی، لطفا به نکات زیر در شیوه ارسال پست پیشتاز توجه فرمایید:

 1. سفارش شما طی 24-48 ساعت کاری آینده پردازش و تحویل شرکت پست می‌شود و بین 2 تا 7 روز کاری بعد تحویل شما می‌شود.
 2. هزینه ارسال بر اساس مسافت و وزن مرسوله متفاوت بوده و از 30 هزار تومان شروع می‌شود، این مبلغ در صفحه نهایی کردن سفارش برای شما قابل رویت می‌باشد.
 3. شما با استفاده از کد رهگیری 24 رقمی مرسوله که پس از بسته‌بندی و ارسال سفارش در صفحه (حساب کاربری> سفارش‌ها> نمایش سفارش) درج می‌شود، می‌توانید در سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی به آدرس tracking.post.ir آخرین وضعیت سفارش خود را پیگیری کنید.
سایت پیگیری مرسولات پستی

تیپاکس:

مشتری گرامی، لطفا به نکات زیر در شیوه ارسال از طریق تیپاکس توجه فرمایید:

 1. ارسال با تیپاکس صرفا به شهر‌هایی که تحت پوشش تیپاکس هستند، امکان پذیر است؛ لیست شهر های تحت پوشش تیپاکس از طریق لینک زیر قابل مشاهده است. در صورتیکه شهر شما تحت پوشش تیپاکس نباشد، این روش برای شما نمایش داده نمی‌شود.
 2. هزینه ارسال با تیپاکس متناسب با وزن، ابعاد و بعد مسافت است و به صورت پس‌کرایه دریافت میشود و حداقل هزینه ارسال با تیپاکس 50 هزار تومان می‌باشد.
 3. سفارش شما طی 24-48 ساعت کاری آینده پردازش و تحویل تیپاکس می‌شود و بین 2 تا 4 روز کاری بعد تحویل شما می‌شود.
 4. کد رهگیری تیپاکس پس از ارسال به شما پیامک می شود و از صفحه (حساب کاربری> سفارش‌ها> نمایش سفارش) نیز قابل دریافت است. برای رهگیری آنلاین بسته خود به سایت تیپاکس مراجعه نمایید.
سایت پیگیری مرسولات تیپاکس شهرهای تحت پوشش تیپاکس

باربری:

مشتری گرامی، لطفا به نکات زیر در شیوه ارسال از طریق باربری توجه فرمایید:

 1. روش ارسال باربری برای سفارش‌های با وزن بالای 3 کیلوگرم قابل مشاهده و انتحاب است.
 2. سفارش شما طی 24-48 ساعت کاری آینده پردازش و تحویل باربری می‌شود و بین 1 تا 4 روز کاری بعد تحویل شما می‌شود.
 3. هزینه ارسال باربری پس کرایه بوده و ما هیچ مبلغی از شما دریافت نمی‌کنیم، هزینه‌ای که باربری از شما دریافت می‌کند بر اساس نرخ مصوب و با توجه به تعداد کارتن و مسافت تا مقصد می‌باشد.
 4. ارسال از طریق اتوبوس (ترمینال) بنا به درخواست مشتری و با هماهنگی قبلی امکان پذیر است؛ هزینه ارسال این روش بالا می‌باشد ولی برای ارسال لوازم شیشه‌ای و شکستنی روش مناسب تری است.

پبک تبریز:

مشتری گرامی، لطفا به نکات زیر در شیوه ارسال پیک توجه فرمایید:

 1. سفارش شما حداکثر تا 24-48 ساعت کاری آینده تحویل سامانه توزیع خواهد شد و مرسوله خود را در بازه ساعت 10 صبح الی 20 شب دریافت خواهید کرد.
 2. محدوده توزیع پیک تبریز در داخل شهر بوده و شهرهایی مانند: سهند، سردرود و باسمنج خارج از محدوده ارسال پیک هستند، در صورت ثبت سفارش و انتخاب روش پیک برای آدرس خارج از محدوده، می‌بایست بسته خود را به صورت حضوری و با هماهنگی قبلی از دفتر بیس‌مواد دریافت نمایید.
 3. هزینه بسته بندی و ارسال با پیک، پس‌کرایه می‌باشد.